Právě se nacházíte: Projekty » Nositel projektu

Nositel projektu

Tím je společnost Zabloudil, která má mnohaleté zkušenosti s organizací vzdělávacích akcí a projektovým řízením. Realizační tým společnosti se z velké části podílí mimo jiné na aktivitách občanského sdružení Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě. S tímto partnerským sdružením společnost Zabloudil realizovala několik projektů. K nejpodstatnějším patří:

  • V roce 2004 projekty v rámci programu EU Mládež na upevnění spolupráce a výměny zkušeností s vedením vybraných zahraničních organizací zabývajících se cestováním a zájmovým pobytem v přírodě.
  • V rámci projektu EYES 2004 „Evropský rok vzdělávání prostřednictvím sportu“ organizace dvou letních a dvou zimních výcvikových táborů pro pracovníky s mládeží z Francie, Slovenska, Rakouska a ČR.

Zkušenost s prací s cílovou skupinou: Společnost Zabloudil s.r.o. má již dvacetiletou zkušenost v oblasti cestovního ruchu, vzdělávání, kultury a sportu, tedy zkušenost s prací s cílovou skupinou pracovníků cestovního ruchu. Díky své centrále v Českých Budějovicích a Táboře a aktivitám v rámci Jihočeského kraje se velmi dobře orientuje v problematice cestovního ruchu daného regionu. Společnost Zabloudil je silným partnerem řady tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří a agentur, mimo jiné regionální pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura, China Tours a Parkam Holidays. Současně je společnost Zabloudil zavedeným organizátorem kulturních a vzdělávacích akcí. S přirozeným rozvojem společnosti její činnost dospěla k organizování specializovaných akcí, kurzů či školení. Jejími klienty jsou firmy, školy, reklamní agentury a školící společnosti a další. K řadě partnerů společnosti patří hotely, sportovní centra, servisní organizace i mediální společnosti.

| Zabloudil | Projekty |

Copyright © Zabloudil 2012